| Anonim00089 a întrebat:

Sal nu imi merge camera web am instalat driver-ul si tot nu merge apare patratul unde trebeuia sa ma vad eu, si mai in dreapta scrie :,, Sorry you have no video capture hardware",,, Video capture will not function propely ". funda celui ce raspunde

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu ai instalat driverul!
Intra in Start -> in Run scrie -> devmgmt.msc -> OK Aici in Device Manager vezi ce driver are in fata lui semnul intrebarii sau exclamarii. Acela trebuie instalat, daca exista unul.