| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un mt2 privat cu hamachi, dar sa am unde sa ma inregistrez...toata ziua de ieri am cautat si azi de la 10 pana acum si nu am gasit.la toate imi da eroare 118 cand ma inregistrez si nu merge sadcrying((((((((( va rog dati-mi 1 mt ca turbez

Răspuns Câştigător
| DariusB1998 a răspuns:

Ma... stiu eu un sv non-hamachi care este deschis non-stop 24/7
se numeste EmpireMetin2... il gasesti pe google
cel mai bun sv se numeste Cronical lv maxim 150 etc... descoperi tu

| iuliana0507 a răspuns (pentru DariusB1998):

Am si eu o problema...de 1 saptamana nu mi se incarca pagina facebookcryingcare este cauza? imi da eroare 118.toate celelalte pagini se incarca doar cea facebook.astept rasp

1 răspuns: