| bossboss1 a întrebat:

Stit ceva ferme de descarcat in afara de farm mania sau frenzy imii trebuie cv genu Farm frenzy dati linkul de download cine da cea mai frumoasa ferma ii dau funda! Pt cineva imi trebuie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca farmerama nu e de descarcat dar e cel mai bun

| Roseanamary a răspuns:

Eu m-am jucat un timp pe Big Farm si imi place. Iti destinzi ferma si ai tot felul de cereri. De asemeni poti vorbi si cu alti copii. http://www.jucati.ro/jocuri/Goodgame+Big+Farm

| bossboss1 explică (pentru Roseanamary):

Te rog da-mi ceva de descarcat...adica sa nu iti faci cont...