| iflroin1999 a întrebat:

Sal stiti metin2 nu daca da spuneti-mi isi mie un metin 2 in afara de metin2 ro, metin2 united, metin2 mondial, linghtmt2, empire mt2, metin2 ro sped, metin2 tim, metin 2 fun, metin 2 gx, metin2 dinamik, in afara de astea sa-mi spuneti si sa fie privat

Răspuns Câştigător
| EverthingIsPermited a răspuns:

Http://m2style.servegame.com/viewpage.php?page_id=6 server pvm cu king in shop, arme de 65 75 in shop npc pentru skill g p. Partea naspa e ca trenuie descarcat, app la instalare o sa iti ceara o parola, parola este M2Style.Funda?