| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Acum 3 zilemi-am cumparat un telefon Acer liquid e2 si am observat la el ca mi se descarca bateria foarte repede, si noaptea cand nu umblu pe el tot se descarca! Ce pot sa-i fac pls ajutor dau funda!

Răspuns Câştigător
| fredi a răspuns:

PAI toate smarphonurile se descarca repede in general... apropo: telefonul se pune la incarcat numa cand ii la 1 % sau 2 daca nu risti ca in timp sa ti se strice bateria...schimba bateria cu alta si daca tot asa se descaraca este normal la genul acela de telefonwinking