| bogdanromanul a întrebat:

Sal TPU am 2 intrebari:
1 cum vi se pare noul joc Amnesia: A Machine for Pigs ( daca l-ati jucat?)
si
2 in materie de jocuri de supravietuire care vi se pare mai reusit
Minecraft sau 7 Days to Die?

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Daca vrei supravietuire adevarata, incearca Don't Starve.

| ElectrickFunny a răspuns:

Amnesia: A Machine for Pigs nu l-am jucat dar mi se pare mai mult un fel de custom map pentru Amnesia.
La a doua intrebare cele doua jocuri privesc survival-ul din doua puncte diferite. Minecraft are partea de explorare, kinda, iar 7 Days to Die e ca un joc bazat pe wave-uri.
Just my opion don't take my word for that.

| bogdanromanul explică:

MMda... nu prea a fost de folos niciun raspuns
Dar totusi multumesc ca a raspuns cineva