| bogdano22 a întrebat:

Sal TPU am descarcat css counter strike source si cand am inntrat prima oara in el mergea sa ma conectez la un server din consola cu connect
acum incerc sa ma conectez si zice conection failed 4 retyre ceva de genul zspuneti-mi de ce face asa si cum pot sa bag la facorite un server! funda

2 răspunsuri:
| CristianMD a răspuns:

Puneti un update happy PATCH V 47. cauta pe google asa :
Patch v.47 CSS

| Celnikar96 a răspuns:

Trebuie sa procedezi in felul urmator:1. daca scrie in timp ce te conectezi 4 retry atunci nu este bun serverul.2. la favorite poti baga un server daca dai click pe find server apoi add favorite sever sau ceva de genul. pentru mai multe informatii alex_nrg122@yahoo.com funda?big grin