| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Am facut overclock la procesorul Intel e3200 celeron dual core 2, 4 ghz si l-am dus la 3, 2 si vad ca are temperatura de 40 de grade constant chiar si dupa 2 3 ore de jucat! Ce ziceti e bine?

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

Sallut, ai urmat sfatul meu si l-ai dus la 3.2 GHZbig grin. Da, e foarte bine, era recomandat sa nu treaca de 60 de grade, de exemplu procesorul meu ajunge si la 55 de grade in functie de joc, deci la tine e foarte binehappy