| BiggestNoob a întrebat:

Am luat jocul Gta 4 episodes from liberty city si in timp ce ma joc merge bine si deodata incepe sa mearga intepat, incepe sa se vada aiurea si da in final crash cu ecran albastru urmat de restart.Gta 4 mi-a mers perfect. Am 1 gb la placa video si 2.60 dual core procesor intelceleron si placa e ati radeon. Multumesc!

1 răspuns:
| Stefan_Cazacu_1990 a răspuns:

Folosesti preamult din memorie pentru joc sau s-ar putea sa fie o problema de la placa video sau hard eu am placa video nVIDIA geforce 9800 gta si procesor dual core 3, 6ghz si imi merge perfect am avut si eu aceeasi problema sai pot sa-ti spun sigur ca este din cauza hardului nu nu trebuie sa til schimbi trebuie doar sa folosesti mai putina memorie pentru joc si daca nu merge inseamna ca ERROR ''lasa-te de gta-uri