| floppy98 a întrebat:

Sal TPU am nevoie urgenta de voi
mie acum cateva zile mis-a stricat deodata pc-ul si varul meu mi-a dat unu si i-am reinstalat windowsul si cand lan inchis si redeschis icoanele au inceput sa faca fite gen dau dublu click pe ele si zice la fiecare da la fiecare "open with" si nici asa nu merge...bun am incercat sa reinstalez iar windowsul si cand incerc sa ii dau install windows xp nu vrea inci deal dracu sa porneasca instalarea si nici nu booteaza ca instra direct in windows

si in continuu imi arata in bara ca se downloadeaza upgradeuri si nu i-am dat voie la windows sa-si faca (win xp)

ce ca fac?!?!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zuzualina a răspuns:

1. Bagă-ți Win7 și nu mai ai treabă.
2. S-ar putea să fiu pe undeva și din cauza Pc-ului.

| floppy98 explică (pentru zuzualina):

Cum sa bag windows 7 pe 1gb de ram abia am scapat de el dar oricum am gasit problema

| DjAbstraktw a răspuns:

Ar putea fi de windows ca nu a fost instalat bine sau nu ai pus driverele video sau pc nu suporta windows xp bagti 7 e mai pentru viteza.
Dar cel mai corect ar fi sa chemi specialisti. Bafta happy happy happy happy happy \o/