| TronicX a întrebat:

Sal TPU, am o intrebare.Cum ruleaza gta 4 pe un laptop HP probook 4530s cu procesor b840(celeron dual core), chipset video hd graphics cu memorie video partajata si 4 gb de ram ddr3 pe o frecventa de 1333mhz...Dau funda! am nevoie urgent de raspunsuri cat mai clare, daca imi puteti da si cateva exemple de jocuri aparute in ultimii 3 ani, apreciez

1 răspuns:
| Darius19002 a răspuns:

Procesorul e OK, rami ti-ar ajunge, dar memoria video... O sa scartaie cam rau. Din ce ai scris am inteles ca ai video on-board. Nu cred ca ti-ar merge.