| ismailanight a întrebat:

Sal TPU.Am o intrebare legata de Metin2.Imi poate da si mie un DROP HACK pentru metine private? Deoarece in metinul pe care ma joc m-am saturat sa mi se fure dropul si m-am hotarat sa fur si eu.Va rog un drop hack care sa mearga pe private.

Răspuns Câştigător
| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

5 răspunsuri:
| ismailanight explică:

Daca e pentru private dau funda dupa ce il testez.Maxim 30 min depinde de spawnul dragonului.

| ismailanight explică:

Cum functioneaza? CA l-am bagat cu folder in folderul de metin si dau dublu click si imi apara eroare.Nu pot sa il deschid.

| ismailanight explică:

Imi apare o eroare cand incerc sa deschid injector.exe

| DirtD3viL a răspuns (pentru ismailanight):

Inseamna ca server`ul privat pe care joci tu au hackshield si nu merge

| DirtD3viL a răspuns:

H t t p://w w w. 2shared.c o m/file/4mcvXugm/DropHack.html scrie fara spatii sau daca nu alt link uite:ht t p://w w w. 2shared.c o m/file/m2T89qap/DropHack.html tot asa fara spatii
Mentionez ca merg 100%
Bafta si Funda?