| jmech3r a întrebat:

Sal TPU am o problema cu wind8 cred, am descarcat un metin2 si dupa ce am dat restart nu se mai conecteaza imi spune "Metin2.CREATE_NO_APROPRIATE_DEVICE"// FUNDA celui care imi spune cum pot face sa mearga.

2 răspunsuri:
| TacaPaca a răspuns:

Ai incercat sa il reinstalezi?

| MixAndrei a răspuns:

Man sa stii ca windous 8 nu este bun pentru jocuri reinstaleaza jocul daca nu merge da un update la toate driverele si in final daca nu merge iti sugerez sa iti pui windous7 Ultimate ca e foarte bun (bineinteles ca trebuie sa fie dat update la drivere)