| Anonymus3000 a întrebat:

Am o problema la counter strike 1.6. Am jucat pe un server dupa care am iesit si am inchis jocul. Mai tarziu cand am intrat in joc am observat ca numele serverului aparea deasuprea la "New Game" si acum cand dau pe Find server sau new game(ca sa joc cu boti) imi intra in serverul respectiv. Ce sa fac sa pot juca si pe alte servere?

1 răspuns:
| radusti333 a răspuns:

Mda,mi s-a intamplat si mie.Ai doua variante:ori astepti cam o luna sa treaca, ori iti downloadezi alt cs ca sunt vreo 20