| Cristi1997 a întrebat:

Am placa ati radeon hd 4350 1gb pixel shader 4.1+3 gb ram+procesor intel dual core 2, 4 ghz ce ziceti o sa-mi mearga call of duty black ops \?/puteti sa-mi sapuneti si la ce rezolutie si la ce low medium sau high pls

1 răspuns:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Placa video si rami sunt ok (pentru rezolutie mica) dar procesorul este la limita cu cerintele minime (jocul cere minim 2, 4 ghz), deci nu stiu ce sa spun... jocul o sa iti mearga, dar cred ca o sa iti sacadeze putin deoarece ti-am zis ai procesorul la limita cu cerintele minime ale jocului. Incearca asa: Toate detalile pe low si rezolutia 800x600 sau 1024x768. 60-70% o sa iti mearga bine pe aceste setari.