| ghorghe123 a întrebat:

.Am si eu o intrebare...Am Windows 7, porcesor dual core 2.4 2 gb ram, placa de 512 sau de 258 nu stiu sigur si hardul de 250 si cand ma joc Minecraft si dau la modul de supravietuire imi merge greu adica are lag.am umblat la setari dar cand merg spre munti sau in alte parti imi merge prost.De ce?

1 răspuns:
| VintagePink a răspuns:

Păi, Minecraftul tău este piratat? Probabil aceasta este cauza. Eu zic sa încerci să îţi cumperi un procesor, o placa de bază, o placa video mai performantă! happy