| susanumarian a întrebat:

Sal TPU Am si eu o plasma noua luat LG Smart TV 3D Full HD LG 42LB650V, 106 cm, si noaptea la 3 4 ore se stinge singur care e problema oare e defect sau? va rog dau funda care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Caută în setări și programează să nu mai se oprească dacă nu apeși pe butoane timp de (X) ore. (pe la „power saving" trebuie să fie).

| susanumarian explică (pentru mihai69):

Nu prea stiu sa umblu pe el dar o sa gasesc eu asta laughing) am 3 zile de cand l-am luat happy mersi mult si sper sa fie de la setari si nu probleme din fabrica

1 răspuns: