| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, instalez metin2 ro si cand intru sa se descarce update-le mi se restarteaza pc si nu stiu de ce uni mi-au spus ca trebuie sa intru cu nu stiu ce pach dau funda care ma ajuta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RagaV a răspuns:

Ti se restarteaza pentru ca ai virusi.mi s-a intamplat si mie la alte jocuri...ia'ti un antivirus bun (avast! recomand ca e free si e bun, dar si bitdefender sau karspersky) si daca tot nu merge incearca sa iti reinstalezi win.