| Robert1295 a întrebat:

Sal.TPU. Am si eu o problema la Cs pe Steam! Deci Intru in joc dau pe un sv se incarca cand imi intra pe sv se blocheaza si in Task Manager imi arata Cs Running... Nu stiu ce sa fac ieri imi mergea cs perfect si acum dintr-o data s-a stricat! Parca scria ceva de cl_flushentitypacket Dar nu cred ca asta e problema! Dau Funda ! mersi

1 răspuns:
| AngelikGamer a răspuns:

Verifica daca ai RAM destui, deoarece CS ocupa destul, si oricum este un bug daca scrie running si apoi iti da eroare cu END NOW, daca nu reinstaleaza-l dupa ce ai sters tot ce aveai legat de cs in calculator.