| nyteshade1797 a întrebat:

Am un cont de World of Tanks de tier 6 si as vrea sa-l vand. Puteti sa-mi spuneti cat valoreaza acum? Am si alte tancuri, nu doar ala. Nu astept raspunsuri de genul "nimic" sau altceva de genul.
Tancul este KV-1S.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca il dai pe o pizza si o bere zi mersi. Uite, ca sa nu zici ca sint rau, cu 400 RON s-a vindut cont cu inca vreo 20 de zile de premium, vreo 3000 gold, vreo 5-6 tancuri premium, inclusiv Lowe si T34, vreo 2 de tier VIII standard si vreo 75 de tancuri in total. Tu ce ai interesant? Un KV-1S il faci in citeva zile de joc.

| LordBolton a răspuns:

Cica e interzis sa vinzi dar daca tot intrebi cred ca ar valora intre 5-20 de lei daca nu are gold pe el sau tancuri premium.

| BobPiatra a răspuns:

10-15 lei