| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, am un cont pe metin pe o adresa de email pe care nu mai ii stiu parola...defapt. o stiu sunt sigur ca e cea pe care o pun, dar imi spune ceva de genu account is block, ma rog...pe adresa asta am contul de metin si vreau sa o schimb cu o alta adresa de yahoo dar pe forumul metin 2 imi spune ca trebuie sa intru pe id-ul de mess vechi pentru a schimba adresa.Stiu ca se poate cumva sa o schimb fara sa intru pe cea veche pentru ca am mai avut un cont si cineva a schimbat adresa de email si parola. mi-a furat contul, dar nu avea cum sa intre pe id-ul meu de mess ca nu imi stie nimeni parola, sper ca ati inteles ceva din ce am scris. FUNDA

2 răspunsuri:
| Terminatorul2 a răspuns:

MMMM Ai primit Ban de la GM
tongue daca vb urat

| Cezar_Grigoras_1996 a răspuns:

Ori resetezi parola...dai la ai uitat parola sau contactezi staff-ulhappy bafta