| Fangly_Adi_Dady_1997 a întrebat:

Sal TPU as avea o intrebare pentru toti playeri de metin dar si cei care nus.....as dori sa-mi deschid un sv de metin ce imi recomandati pvp pvm (p.s. imi plac armele armurile noi peste 2012) bani de host am dar no as dori sa nu dau eu mereu toti bani sa fie si cu donati ce imi sugerati si stie careva sa faca sv sunt dn maramuresbig grin

2 răspunsuri:
| Alin_Barbu_1998 a răspuns:

Pvm...e mai pe placul playerilor.happy si o sa ai chiar si pe asta multe duele intre playeri happywinking => donatii pentru moduri happy

| Fangly_Adi_Dady_1997 explică (pentru Alin_Barbu_1998):

Nu ai idee cine stie sa faca un sv? happy