| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU aveam o problema cu un program si imi zicea sa instalez (oxcoooo135) am scrii pe google si am instalat un program acum ori unde-i incerc sa intru chair si pe google chrom sau programe cae le descarca dau clik pe ele si imi apare o chestie si imi zice sa aleg un program cu care sa il pot deschide cum il pot repara VAROG ajutati-ma. Funda big grin

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi sa re-instalezi windows-ul, este posibil sa fie o problema cu registri.

Succes!

| alin_9439 explică:

Auzi chiar nu pot deschide nimic si a falat ca am nev de un program care activeaza automat dll respectiv si programu mi-a instalat ceva nu programul in sine oricum nu pot intra in control panel

| AnDyTzU12 a răspuns:

Amice sa fiu sincer poti intra in control panel si poti sa il deinstaleziwinking si vei scapa de acel program.