| mTk273 a întrebat:

Care e mai bun Kaspersky Internet Security sau Kaspersky Antivirus FUNDA

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

Kaspersky internet security deoarece pe langa antivirusul incorporat, esti protejat de virusi si pe internet de exemplu daca descarci ceva virusat de avertizeza ca ai un virus dar stai fara grija ca ii vine lui de hac, sau daca intri pe un site virusat te scoate imediat de acolo sau blocheaza pagina ca sa nu viruseze pc
have fun!

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Kaspersky internet security!
.un antivirus iti opreste virusul cand ajunge in sistem...un internet security il opreste inainte sa iti intre in sistem!