| xz2121 a întrebat:

Sal TPU, ce jocuri credeti ca s-ar merita cumparate pentru un xbox 360?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu jocuri ca ce vad mai sus, o las balta.

Bioshock 1 2 Infinite. Fallout 3 si New Vegas. Skyrim. Borderland 1 ( doar pe asta l-am inceput de recent si e destul de captivand pana acum ). Dead Space 1. Fear 1 2 si Perseus Mandate. Singularity. Assassins Creed 2. Batman primele 2, al 3 e o porcarie. Metro 2033 si Last Light. Half-Life 2 si cele 2 ep. Macar sa joci tu jumate din astea laughing. Sunt toate jocuri exceptionale. Game of the year majoritatea din ele, premii peste premii, pentru ca merita.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ce a zis Vlad. daca ai 360, prost sa fii sa nu jocuri minunatiile astea pana sa treci la "next gen".

| VladyXR a răspuns:

Nimic,va inceta suportul pentru jocuri la PS3/Xbox360,pe parcurs te vei juca joaca care iti place si te plictisesti, cand vor aparea jocuri noi la XBoxone si ps4 vrei sa le joci pe alea...mai bine cumpara un xone sau ps4.

| xz2121 explică (pentru VladyXR):

Stiu dar intrebam ce jocuri merita cumparate, daca stii cateva

| VladyXR a răspuns (pentru xz2121):

Ar fi astea, GTA 5, Read dead redemption, Watch Dogs, Far cry 3/4, cam atat.

| sinedenis a răspuns:

Watch Dogs