| JoinTu a întrebat:

Sal TPU ce jocuri mmorpg stiti? Ma la refer jocuri mmorpg care sa mearga la 256 de rami! In afara de metin2, champions, 4story. Nu uitati! Jocuri care sa mearga la 256 de rami!

2 răspunsuri:
| barbattttt a răspuns:

Nu stiu, imi pare rau daca stiam iti spuneam!

| StreetFighter a răspuns:

Sall BigBadWolf! Iti pot da multe jocuri:mt2united,mt2gx,mt2fun,mt2mondial,nfs world,jade dynasty, t.l.b.b., 4story,shaya, cabal online, 9dragons,wow, continetnt of the nith, 2moons,microvolts, s4league,brawlbusters,Talisman,cyty of heroes, Sims3, Mu online,zu online, Runes of Magic, Lord of magic, Lord of Ultima si Lord of the rings online...cam asteas toate care le stiu. Sper ca te-am ajuat! Funda?