| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Ce parere aveti de porcesorul Intel dual core 2, 4 ghz, ma refer in jocuri gen bft4, nfs rivals! Am vazut ca e la minimum la cerinte! Celelalte componente sunt placa video ati 6670 1gb ddr5, si 4 gb ram! Dau funda plsss! Sa raspunda cine stie va rog

1 răspuns:
| timeOUT a răspuns:

Salut, probabil ca o sa iti mearga orice joc, dar, ar putea aparea mici "hopuri", adica, depinde ce windows ai., daca e 8 nu cred ca o sa mearga la fel de fluid ca pe celelalte 2 (xp, 7), pe vista e exclus sa iti mearga, mai depinde de durata de utilizara a windows'ului (daca il ai instalat de 2 ani si e unul piratat, nu vei da randament), si iti recomand sa ai orice alt program inchis cand joci, chiar si antivirusul (daca consideri ca e necesar sa il ai aprins, asa sa faci)... daca o sa citesti cu atentie si respecti ce ti-am zis, o sa iti mearga. spor la joc!