| UzumakiLover a întrebat:

Sal TPU. Cine stie un metin in care poti sa cresti repede... ceva de genul lui metin2mage

4 răspunsuri:
| AlexSarariu a răspuns:

Metin2 GX cresti bine pana la lvl 86 cam asa. Metin2 Mondial cresti bine pana la lvl 128 dupa te descurci cu inele de exp si chestii. Sau Metin2 HAMMER ai direct lvl maxim 255 e doar pvp. Cauta pe google sa vezi daca iti plac. Si daca vrei da-mi fundita :X

| UzumakiLover explică (pentru AlexSarariu):

Mt2GX am ajucat, mondial nu'mi merge iar hammer am ajucat...dar totusi apreciez ca mi'ai raspuns tongue

| PitiikMiik a răspuns:

Metin2 xpm sau metin2 xpub.O.o

| 2011alexandrux2011 a răspuns:

Un metin2 calumea este Metin2United! Pls Funda