| Anonymus3000 a întrebat:

Cum as putea sa joc fifa 2010 pe pc mai bine. Eu joc la semi-pro dar nu prea ma descurc. Ce sfaturi de incepatori imi dati pentru a putea juca mai bine? Cum sa sutez cand sunt in fata portii? Cum sa ma bag cand centreaza adversarul ca asa patesc mai mereu centrez si hop se baga adversarul in fata mingii? Cum sa trec de apararea adversarului? Cum fac sa merg cu mai multi jucatori infata? Cum fac scheme? etc etc ajutor dau funda

PS: Sunt incepator dar am mai jucat fifa 2007 la profesional si ma descurcam cat de cat

PS2 : Am controalele astea : http://fanfotbal.org/2009/09/controale-tastatura-la-fifa -10-exact-ca-cele-clasice-din-fifa-07-08-sau-09/

1 răspuns:
| andreimen001 a răspuns:

Incearca sa joci la training controalele sunt bune dar tu trebuie sa iti faci faze fara nici un jucator advers la training poti sa te pui sa fie doar portarul echipei adverse si toata echipa ta incearca asa sa tragi la poarta si dupa ce te inveti joaca un sezon cu o echipa buna dupa care pune la profesionist! FUNDA