| bogdanromanul a întrebat:

Sal TPU
Cunoasteti niste jocuri cu lupte medievale gen Mount and Blade si Chivalry Medieval Warfare? ( SA NU FIE METIN SAU ASEMANATOARE!)

8 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Incearca Assassin's creed toata seria, sau Prince of persia.

| bogdanromanul explică (pentru xxxCARBONxxx):

Multumesc m-am gandit si eu la astea dar fara supararea nu prea ma pasioneaza ai vazut exemplele mele cam ceva de genu ala as dori.

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru bogdanromanul):

Sincer sa fiu, nici mie nu mi-a placut Assassin's creed, pina cind nu am inceput sa-l joc. Oricum, fiecare cu cei place.

| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns:

League of Legends

http://signup.leagueoflegends.com/? ref=51b31ec14cefd862902318

inregistrazate cu link-ul care ti l-am dat(ne ajuta pe amandoi)

| bogdanromanul explică (pentru Ghionea_Mihai_1989):

Sal cand am zis fara metin sau asemanatoare am cerut sa fie fara creaturi supranaturale sau vraji!

| Marian_Ilie_1968 a răspuns:

Ia jocul Medieval Total War 2 uite aici un link despere joc http://ro.wikipedia.org/wiki/Medieval_II:_Total_War

| Marian_Ilie_1968 a răspuns (pentru Marian_Ilie_1968):

Eu un simulator de lupte medievale in care iti comanzi trupele si multe altele eu un gen de real - time battle e foarte tare.

| bogdanromanul explică (pentru Marian_Ilie_1968):

Multumesc ca ai raspuns dar pe ala il am
cand am pus intrebarea speram sa primesc un joc in care sa controlez un soldat in armura si sa lupt alaturi de alti soldati sau alti oameni.