| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, dati-mi si mie cateva jocuri romanesti, nu conteaza daca e shooter, masini etc PS:nu miniclipuri happy FUNDA

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Mafia 1/2, gta san andreas, gta vice city, gta Romania, gta 3/4, Driver Paralel Lines, NfS, SAMP, SWAT 4, A.V.A, CroosFire, Far Cry 1/2/3, JustCause 1/2, Bordenlands 1/2, Spiderman 1/2/3,Transformice, LedForMice, Cs, Half Life 1/2/2 ep 2, Call of Duty 1/2/black ops, Unreal Tournament,
Quake 1 2 si 3, Stalker, Doom 3, F.E.A.R, Heretic 2, Halo 1/2/3/4. Funda?