| Edyshk2013 a întrebat:

SAL TPU,dati-mi si mie o lista cu jocuri care imi merg perfect la low-medium, de la 2006 in sus! Genuri,actiune,aventura,sport...

Laptop Samsung,procesor 1, 7 ghz celeron b820(2 cpus), placa video Intel hd graphics 718 mb memory(64 mb memorie dedicata), win 7 ultimate, ram 2 GB!

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Cauta pe google can you run it si scrie acolo nume de jocuri si vezi care merg

| ClaudiuStar a răspuns:

Jocurile astea iti merg
Grand Theft Auto San Andreas (GTA SA)
Fifa 2010
Pro Evolution Soccer 2009 ( PES 2009)
Dracula:Origin
25 to Life
Battlefield 2: Euro Force
Bloodline Champions
Alone in the Dark
Counter-Strike : Global Offensive ( CS-GO)
Condemned: Criminal Origins
Cricket 10
Air Aces Pacific
Mai poti cauta jocuri pe Can You Run it scrii numele la joc sau alegi din lista aia si iti da cerintele.Bafta!
Sper ca te-am ajutat!

| Edyshk2013 explică (pentru ClaudiuStar):

Ma asteptat la jocuri mai nu stiu...

Imi merge Fifa 13 high, COD MW2/3 LA MEDIUM-HIGH(MAI GREU)
Assasin creed 1-2
Pe laptopul asta bun de nimic(pentru jocuri)