| GreenPannnda a întrebat:

Sal TPU deci am o intrebare pentru cei ce joc fifa 13. Deja joc de mult timp, dar in Career Mode, insa as vrea si eu sa joc online cu un prieten de-al meu (1 vs). Insa faza e, cind dam sa ne conectam la EA Servere, ne zice ca nu avem Origin :/. Origin acesta costa insa, trebuie' sa-l cumperi. Insa, ar fi alt mod prin care am putea juca online fara sa dam bani thinking Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Petre a răspuns:

Cumpără-l mai bine. Nu poți fenta DRM-ul.

| Azt2405 a răspuns:

Nu prea se poate fara sa platesti la Ea Sport, pentru ca am incercat si eu in schimb daca ai PS3 poti juca fara bani.