| TearsOfBlood a întrebat:

Doresc raspunsul rapid. Ieri mi-am achizitionat un smartphone Samsung galaxy y si mi-am luat cateva jocuri si aplicatii pe el. Vreau sa imi iau si plants vs zombies. Telefonul are android 2.3.6. Vreau sa stiu daca o sa mearga...

1 răspuns:
| gamestoper1998 a răspuns:

Eu am plants vs zombie pe Vodafone smart 2 cu versiune 2.3.7 gingerbread si sincer sa fiu imi mere dar daca nu ai net sa isi downloadeze nu cred ca ai avea sanse.Tin sa precizez ca eu am achizitionat jocul de pe pc si transferat pe card.