| Bogdan200 a întrebat:

Sal TPU dupa cum stiti mt2 energy a fost inchis, imi poate sugera cineva un metin asemanator cu energy?

2 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Earthmetin2, metin2united.com, hirosymamt2 (asta pica mai mereu dar este genial facut), endurancemt2 (e facut de germani dar are client in romana si engleza pe langa altele)

| furduisebastian a răspuns:

Frate iti dau o veste bune Energy nu a fost inchis este in mentenantahappy. Parca reporneste pe data de 1.09. 2013. Si eu abia astept ca de cand s-a inchis caut metine ca nebunu si nu gasesctongue