| FauK3 a întrebat:

imi puteti da niste server team fortress 2?big grinbig grinbig grin va rog ca nu vreau sa joc doar cu boti. da unele smechere care sa nu fie doar cu prosti. a si daca exista sa-mi dati si server in care joaca romanibig grinbig grinbig grin dau funda + vot

1 răspuns:
| Hristache_Florin_1997 a răspuns:

Decat sa iti spunem niste servere de TF2 nu mai bine ti-ai face tu un server thinking
Uite aici un tutorial cere iti explica toti pasi pe care trebuie sa ii parcurgi

tf2tutorial.blogspot.com