| calinell10 a întrebat:

Sal TPU imi puteti spune ce telefon e mai bun pentru jocuri samung galaxy mini 2 sau Samsung galaxy chat si sa imi spuneti si de ce.MS SI FUNDITA

Răspuns Câştigător
| adrianbestboy98 a răspuns:

Mini 2 pentru că chat are qwerty, şi nu sunt jocuri pentru el

2 răspunsuri:
| aflavius a răspuns:

Galaxy mini 2

| Truth77 a răspuns:

Uite buna vreau sa iti spun ca eu am Samsung Galaxy Chat si gasesc jocuri pentru el destule deoarece are un model de Android foarte dezvoltat 4.0.1 si uitate : http://www.youtube.com/watch?v=Mi79k2pBBOI