| Anonymus3000 a întrebat:

Imi spuneti daca mai merge fish boot pe metin2ro sau un hack pentru facut bani mai usor si daca da dati-mi link si nu vreau pacaleli cu keylogger etc dau funda repede

1 răspuns:
| CaroliFlorin a răspuns:

Iti dau eu Trade Hack gratis. Scrie pe google: download trade hack 2.7 fisierul meu. Instructiuni: Lasi hacku pe bara, deschizi Metinul, il pui pe unu sa-ti arate un Fms ceva..., lasi Metinul pe bara, apesi pe butonul Get, Intri in Metin, si dai accept.