| CAMIOANIEEE a întrebat:

Sal TPU.Lume de ce cand intru in jocul transformers2(app am windows vista)imi apare numele jocului si zice program has stopped working.
Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| plmer a răspuns:

Trebuie sa copiezi crakul la el si apoi merge la perfectie nu este din cauza la vindovs si eu am vista si am si eu acelasi joc big grin succes la joc funda pls big grin

| CAMIOANIEEE explică (pentru plmer):

Iti dau fnda daca merge cu crack ok?

| CAMIOANIEEE explică (pentru plmer):

Mane daca se poate imi poti da un link de unde sa iau cracku?

| plmer a răspuns:

Man nu ai craku copyaza cracku unde ai instalat jocu si merge