| anonim_4396 a întrebat:

Sal,TPU!

Ma dresej jucatorilor de Metin2.

De curand(o saptamana aproximativ) s-a deschis un nou server de metin2, metin2skelleton!

Server cu ratele 500%, dar cand este GM, SGA(tot timpulrolling on the floor ratele la XP sunt 1000%,as vrea sa va invit si sa jucati,se cauta oameni pentru post de membru staff.

Server foarrte frumos va asteptam pe toti!

Si a da are cuferul uncenicului,upgrade se ia de la cetateanul turmentat,este inplementat azrael, mountii, event cufere clar de luna non stop(la fiecare cufar pica inel xp/mount/perle/scoici.

Va asteptam pe server!(Server non-mod)

Site-ul:metin2skelleton.tk

2 răspunsuri:
| Andr3yNumbeer a răspuns:

Se dau grade pe cerere sau pe bani?

| anonim_4396 explică (pentru Andr3yNumbeer):

Nu stiu... Oricum daca tu n-ai experienta(sunt 100% sigur ca nu) ia-ti la revedere eu vreau sa chem playeri pe server nu sa ai stric pe SGA si GM la caprolling on the floor