| 5IrOK a întrebat:

Ma joc cs 16 fara steam si am ajuns pe locul doi in top iar primi trei jucatori vor primi admins iar eu nu stiu nimic despre ce tres sa fac siu cum sa fac ajutati-ma va rog:XX

Răspuns Câştigător
| alynutcs a răspuns:

Pai daca vei primi admin pe acel sv detinatoul serverului o sa iti ceara o parola si un nume (numele care in folosesti in cs cu care esti in top) tu ii dai o parola care vrei tu sa fie usoara sa nu o uiti dupa aia cand vrei sa intri pe sv cu admin intri in cs scrii in consola setinfo _pw parola ta, si dupa aia te conectezi la sv! dar ai grija sa scrii corect setinfo _pw parola ta
in loc de parola ta unde am scris eu acolo tu pui parola care eu zici aluia big grin
si gata,, succes
funda

si eu caut admini

connect crimes.zapto.org

eu dau admin pentru primi 5 in top tongue

2 răspunsuri:
| 5IrOK explică (pentru alynutcs):

Mersi frate da ip-u tau nu merge

| alynutcs a răspuns (pentru 5IrOK):

Pai ia adresa DNS

crimes.zapto.org

hai la un cs big grin