| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc EpicalMetin2 si as dori si eu hack drop items sau trade hack pentru servere private. Dati-mi site-uri de unde sa iau sau sa caut dau fundita!:X

3 răspunsuri:
| Pichaku a răspuns:

In metin2 nu exista TRADE HACK la o adica e o prostie cum arata astia pe videoclipuri deci totul este o panarama pentru hack drop Poate iti gasesc

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru Pichaku):

Cand gasesti ma anunti ca sa iti dau funda! Add me pe mess:rotarescu3101@yahoo.com
Id2:mc_luke4ever@yahoo.com
Sau ID3(alu soramea):paty_94_ccc@yahoo.com
Ca de multe ori stau eu pe al ei ca il lasa deschis!

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru Pichaku):

Cand il gasesti ma anunti dar sa fac si proba iti dau Funda 100%!:*:X