| DistrugatorulDeNuci222 a întrebat:

mi-am cumpărat un laptop acum 2-3 luni si am incercat să ma joc cs si văd cum merge am 80-90 fps si dintr-o data ramane asa inghetata imaginea jocului timp de cateva secunde si dupa aia îsi revine(am toate setarile pe low).
Informatiitonguerocesor:Intel(R)Core(TM) i3-6006U CPU 2.00 Ghz
Ram:4 GB

Răspuns Câştigător
| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Salut
Problema vine din cauza procesorului
Ramii sunt destui pentru cs go
Procesorul se incalzeste tare asa ca iti recomand curatarea laptopului /achizitioanrea unui cooler extern pentru laptop/ schimbarea pastei termoconductoare de pe procesor.
FUnda?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Ai nevoie de mai multă memorie RAM, 4GB nu este suficient, plus că placa video integrată folosește și ea o parte din RAM.