| boNNeR a întrebat:

Sal TPU mi-am instalat azi gta iv am bagat niste moduri cu programu ala Spar iv am intrat am dat browse m-am dus la mods unde trebuie ..am dat. import am adaugat doua moduri dar nu le gasesc nicaieri ..in joc. oara sa nu mearga. si a da inca ceva jocul imi merge perfect dar dupa ce instalez pursuit mod nu mai imi intra in joc adica se incarca dar cand sa intre iese din joc ..de ce oare?

1 răspuns:
| Hector99 a răspuns:

Imi dai si mie t o r r e n t u l de la gta iv te rog? id mess: roby_angelslayer@yahoo.com