| Anonymus3000 a întrebat:

Mi-am luat bandicam si merge sa filmez doar desktopul si pe net sau alte programe dar la jocuri nu merge. Mi se aude doar vocea si sonorul dar ecranul ramane negru(la filmare) Ce as putea sa fac? Oare nu am bune saterile? AJutor. funda

1 răspuns:
| Clau's_Claudiu_1999 a răspuns:

Buna! Acest program nu prea e bun... Ti-as recomanda sa iei alt program de exemplu Cam Studio sau altceva pentru ca acesta iti spun eu ca nu va merge! Mult Noroc. FUNDA!