| balanclaudiu13 a întrebat:

Sal TPU.! Mi-am luat League Of Legends. Prima data cand l-am deschis mi-a aparut sigla de la LOL si apoi Un chenar negru. ( cred ca era acel chenar unde se incarca.). Alta problema acum nici nu imi mai apare acel chenar. Imi spune ca Placa nu accepta umbrele de 2 pixel crying ce sa ma fac crying(

4 răspunsuri:
| balanclaudiu13 explică:

Dau Funda!

| mariusinho998 a răspuns:

Incearca sa intri singur intr-un joc personalizat, iar apoi intra la setarile jocului si selecteaza ''fara umbre'' si atunci cred ca iti va functiona. De cati mb este placa video?

| balanclaudiu13 explică (pentru mariusinho998):

Cum adica. Joc personalizat?

| CristiSatmaru a răspuns:

Asta mi se intamplam si mie. crying