| XxRMRJoKeRu29xX a întrebat:

Sal TPU.Nu de mult mi-am luat un laptop si vreau sa stiu daca merg jocurile precum:Gta 4 Mafia 2 Nfs The run Batman arkam city pes 2012 fara sa mearga sacadat? Laptop-ul are windows 7 i3 procesor 2350m 2. 3ghz 4gb ram 750 hard disk 2gb placa video nVIDIA geforce 610 m e laptop Asus

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

O sa-ti mearga cam greu, dar sper macar pe detalii minime sa ruleze fluent. 610m nu e buna pentru jocuri, trebuia sa cauti ceva cu placa video nVIDIA 540m/630m sau mai buna.