| insidetmi5 a întrebat:

Pot juca minecraft hunger games (survival games) daca nu am minecraftul cumparat sau cont premium? DATI-MI SERVER! de ex: 21.523.43.124 (fals) FUNDA LA CEL MAI BUN SV. big grin

2 răspunsuri:
| Flavian_Sinculei_1995 a răspuns:

Server 1 : server.sphx.it:25568 [[NON-PREMIUM]] --- Daca nu stiti italiana duceti-va la
Server 2 : server.sphx.it:25571 [[NON-PREMIUM]] --- translate.
Site: www.sphx.it
Instructiuni white-list :
Ca sa intri pe White-list ai nevoie de : 2 posturi pe forum
Te duci si tu oriunde si faci niste posturi.
Trebuie [la inregistrare] la minecraft nickname sa scrii [[EXACT]] cum te numesti pentru ca nu vei face cerere white-list ci vei da pe un buton ca sa intri pe white-list (tu nu e nevoie sa scrii nimic, doar dai click pe acel buton)
Apoi te conectezi si...HF!