| mariandan a întrebat:

Sal TPU,stie cineva de ce dupa ce am instala windows 7, inainte avant xp, functioneaza tot perfect insa nu imi mai recunoaste partitia D.Deci daca inainte hardul avea 160 Gb, iar partitia D era de 110Gb, acum cu noul windows a doar partitia C de 50Gb ca fiind partitia unde e instalat windowsul.si atat.va multumesc

Răspuns Câştigător
| Kannegiesser a răspuns:

Incearca sa iti instalezi windowsul din nou dar unde iti cere ce sa stergi de pe hard stergele pe cele doua respectiv c si d sau cate ti-ai facut si dupa aia il bagi din nou faci cum vrei tu sa fie bine numai sa fie gol hardul si iti faci cate partitii vrei tu

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul si stergele pe amandoua partitii si c si d

| AntonioDumeIoan a răspuns:

Atata vede windowsu si eu am patit la fel