| Moarte_Dinamovist_1976 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot lua si eu moduri de masini pentru The Crew? Si daca se poate si un tutorial.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PedoBunny a răspuns:

Salut, nu stiu sigur daca exista moduri pentru the crew, am cautat si eu dar nu am gasit absolut nimic, sper ca te-am lamurit

| Moarte_Dinamovist_1976 explică (pentru PedoBunny):

Iti multumesc insa stii cumva daca adauga periodic cei de la Ubisoft masini? Eu am Calling All Units

| PedoBunny a răspuns (pentru Moarte_Dinamovist_1976):

Pai cei de la ubisoft au multe jocuri dar sunt sigur ca vor adauga in viitor =)